Zwroty, reklamacje, wymiany

Wszelkie reklamacje i zwroty należy składać poprzez przesłanie wypełnionego formularza wraz z reklamowanym towarem pocztą polską s.a na adres Slovianka ,ul Targowa 12, 33-100 Tarnów.

Zalecamy wysyłkę listem poleconym (rejestrowanym). Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem lub za pomocą paczkomatów. ( Wedle preferencji klienta przesyłka zwrotna może zostać nadana poporzez dowolnego kuriera ).
Nie ma możliwości zwrotu oraz wymiany towaru zakupionego w sklepie online w sklepie stacjonarnym!
Klient jest zobowiązany do poinformowania sprzedającego o wadzie bądź ubrudzeniu towaru lub o pomyłce w zamówieniu w ciągu 24 h od dnia odebrania przesyłki. Po tym terminie zwrot oraz reklamacja nie zostanie pozytywnie rozpatrzona.

PAMIĘTAJ! NA ZWROT TOWARU MASZ 14 DNI OD DATY ODEBRANIA ZAMÓWIENIA!

Wymianę towaru na inny rozmiar bądź model realizujemy w terminie do 14 dni. ( zazwyczaj wszystkie wymiany są realizowane w ciągu 7 dni).

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania (zapach proszku, zapach użytkowania, zapach perfum, odbarwienia w okolicach pach) należy go odpowiednio zabezpieczyć i zapakować oraz odesłać na adres sklepu: Slovianka ,ul.Targowa 12, 33-100 Tarnów wraz z paragonem/dowodem wpłaty, wszystkimi metkami i dołączonym formularzem zwrotu.

Koszty wysyłek ponosi kupujący. Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu w postaci specyfikacji zamówienia otrzymanego z towarem z wypełnionym formularzem wymiany/zwrotu.

Towary nie użytkowane wedle zaleceń producenta które znajdują się na matce ubrania nie podlegają reklamacjii.
Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w możliwie najkrótszym terminie, nie później niż 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Uwaga. Podstawą do wszczęcia procedury reklamacji lub zwrotu jest prawidłowo wypełniony formularz reklamacyjny oraz paragon/dowód wpłaty. Przesłanie błędnie wypełnionego może spowodować opóźnienie w rozpatrzeniu reklamacji.

Sprzedawca jest zobowiązany do zwrotu wszystkich poniesionych kosztów przez klienta w razie pozytywnego rozpatrzenia zwrotu towaru.

Nie wykonujemy zwrotów środków na konta zagraniczne.

Pełen zakres odpowiedzialności i obowiązków Sprzedawcy względem Klienta jest określony powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Dla umów sprzedaży podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta z tytułu niezgodności produktu z umową sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa sprzedaży konsumenckiej.
Koszty poniesione za zwrot wadliwego towaru ponosi kupujący, natomiast sklep jest zobowiązany ponieść koszty odesłania towaru bez wady do klienta.